قوانین و مقررات

خانه » قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

 

قوانین فروش آنلاین محصولات (بازرگانی پرتوی)

۱) شرایط استفاده از سایت
۲) شرایط خدمات فروش کالا
۳) شرایط حمل و تحویل کالا
۴) شرایط خدمات پس از فروش کالا

 

۱- شرایط و ضوابط استفاده از سایت
استفاده از فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱-۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
۱-۲-خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@partobazar.irدرخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
۱-۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده توسط کارشناسان فنی و از شركت های سازنده طرف قراداد اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.
۱-۴-كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
۱-۵-فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
۱-۶- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود و فقط برای همین منظور طراحی شده است. كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش محصولات باشد.
۱-۷- سایر سایت ها و لینکهایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی لینك شده اند مستقل بوده، و فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
۱-۸-ارتباط فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی با کاربران از طریق www.partobazar.ir بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
۱-۹- فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

 

۲- شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا
از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی، سایت www.partobazar.irبه عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
۲-۱-فروش کالا بر مبنای نوع محصولات و تعداد صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی درج نموده است.
۲-۲-فروشنده قبل آنکه خریدار سفارش کالا را ثبت نماید، مشخصات و زمان ارسال کالا را تعیین کرده و به اطلاع خریدار می رساند. همچنین تمام مراحل تا زمان تحویل با خریدار بصورت پست الکترونیکی و یا پیام کوتاه هماهنگ خواهد شد.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمت سایت محاسبه شده است که با کسر شدن تخفیف محصولات در صورت وجود محاسبه خواهد شد. خرید ار فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی شمول بهره مندی از معافیت هزینه حمل می گردد.
۲-۳- مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود. در این مواقع بهره مندی از معافیت هزینه حمل بی معنی خواهد بود و خریدار موظف به پرداخت هزینه حمل می باشد.
۲-۴- بدینوسیله خریدار تایید می کند که فروشنده مجاز است در  صورتیکه قیمت محصول فروخته شده در سایت صحیح درج نشده باشد یا تغییر قیمت اتفاق افتاده باشد، فروشنده می تواند با مشتری تماس گرفته و پس از اعلام قیمت جدید و دریافت مابه التفاوت محصول اقدام به ارسال محصول خریداری شده نماید و یا در صورت عدم تمایل به پرداخت مابه التفاوت از سوی خریدار، و اعلام برگشت عودت وجه از سمت خریدار، طی 48 ساعت کاری اقدام به عودت وجه به شماره حساب اعلامی از سمت خریدار نماید.

۲-۵- در صورتی که فروشنده به دلایلی که خارج از اراده او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، هریك از طرفین حق دارند بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نموده و وجه واریزی را در مطابق با سیاست های خاص مربرط به عودت کالا، باز پس گیرد.

 

۳- شرایط حمل و تحویل کالا
ارسال سفارشات به سراسر ایران صورت می پذیرد.
مدت زمان تحویل محصولات در توضیحات محصول درج گردیده است. در ضمن توجه به آن زمان مربوطه یک روز کاری پس از واریز وجه و صدور صورتحساب می باشد. (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد)
مکان تحویل کالا نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید. این نشانی ملاک ماموران حمل و لجستیک فروشگاه می باشد، پس لازم در صورت تغییر نشانی سریعا آن را به اطلاع کارشناسان ما برسانید.
ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور شما در آرس درج شده می باشد که قبلا با شما هماهنگ خواهد شد و میتواند بنا به پیشنهاد شما تغییر نماید.
محصولات ارسالی برای خریداران محترم بنا به نوع محصولات بصورت بسته بندی شده بوده و نصب آن به عهده خریدار می باشد.

 

۴- شرایط و ضوابط خدمات پس از فروش کالا

الف) برگشت کالا:
الف – ۱) قبل از ارسال کالا: در صورت انصراف از دریافت کالا پس از تسویه حساب و قبل از ارسال کالا، کل وجه به حساب بانکی خریدار مسترد خواهد شد.
الف -۲ ) بعد از ارسال کالا: مشتری حق انصراف و مرجوع نمودن کالای خریداری شده را از تاریخ تسلیم کالا نداشته و به محض استفاده از حق انصراف قبل از تحویل محصول از ماموران حمل، فروشگاه اینترنتی بازرگانی پرتوی بدون مطالبه هیچ گونه وجهی عین مبلغ دریافتی را در اسرع وقت مطابق با سیاست های واحد مالی، به شما مسترد خواهد کرد و تنها هزینه ی تحمیلی بر مشتری هزینه حمل و فرستادن کالا خواهد بود. (ماده ۳۷ قانون تجارت الکترونیک)

الف – ۳ ) فروشگاه اینترنتی پرتوبازار برای کالاهای مرجوعی ( سلیقه ای ) برای مشریان عزیز بازه زمانی ( ۷ روز ) را نسبت به کالای موردنظر تعیین کرده است.

 

ب) گارانتی
مدت گارانتی و خدمات پس از فروش کلیه کالاهای عرضه شده در سایت برای هر کالا متفاوت بوده و در بخش توضیحات آن محصول درج شده است (در صورت عدم درج موارد مذكور در این قسمت، گارانتی برای آن كالا وجود ندارد) اکنون چنانچه کالای خریداری شده دارای گارانتی باشد و دچار نقص فنی شود، خریدار می بایست طبق شرایط مندرج در کارت گارانتی نسبت به ارائه کالا و دریافت خدمات پس از فروش از شرکت گارانتی دهنده اقدام نماید.

 

 

 
 
 

سبد خرید
فروشگاه
علاقه مندی ها
0 موارد محصول
حساب کاربری من