قیمت گذاری اصولی سبب ایجاد تفاوتی چشمگیر در حجم معاملات می شود والبته این امر نیازمند برنامه ریزی دقیق است. زیرا به دلیل قیمت گذاری بسیار بالا ،مشتریان به سمت رقبا با قیمت های پایین میروند و در صورت قیمت گذاری بسیار پایین، نسبت به کیفیت محصولات بد گمان میشوند. در نتیجه، قیمت گذاری درست و اصولی یکی از عوامل کلیدی موفقیت در هر کسب و کاری است. همچنین در مراحل قیمت گذاری، تصویر برند در اذهان مصرف کنندگان و جایگاه برند در بازار را نباید فراموش کرد.عواملی که در فرآیند خرید و ترجیح مصرف کنندگان بسیار موثر هستند.
بازرگانی پرتوی با توجه به نیاز روز بازار کالا های خود را به طور مستقیم از کارخانه و بدون واسطه خریداری کرده به همین دلیل قیمت های پایین تری از شرکت های دیگر دارد بازرگانی پرتوی همیشه مشتری گرا بود و برای رفاه حال مشتریان به دنبال روش های هست  تا رضایت مشتریان خود را از لحاظ کیفیت، قمیت و خدمات تامین کند و بر همین سیاست خرید اینترنتی سایت راه اندازی کرده تا مشتریان به راحتی در منزل خود کالای مورده نظر خود را با اطمینان خاطرخریداری کرده و لذت خرید اینترتنی را از بازرگانی پرتوی حس کنند.

روش های پرداخت:
روش های پرداخت در فروشگاه گروه بازرگانی پرتوی به شرح زیر می باشند :

پرداخت آنلاین: در این روش می توانید وجه کالا را بصورت آنلاین از طریق درگاه بانک ملت و حین خرید کالا پرداخت کنید و پس از پرداخت ، محصول برای شما ارسال می گردد.

پرداخت به کارت یا حساب ملت: در این روش می توانید وجه کالا را بصورت کارت به کارت و از کلیه شعب بانکها به شماره حساب ملت 4277293947 یا شماره کارت 6104337270679861 به نام آقای وحید نژاد پرتوی آذر واریز کنید.